tesup inverter

Правильний інвертор для вашої системи відновлюваної енергії

Системи виробництва енергії з відновлюваних джерел набули популярності серед домовласників, які піклуються про навколишнє середовище. Ці системи не тільки допомагають зменшити ваш вуглецевий слід, але й можуть генерувати надлишкову електроенергію, яку ви можете продавати назад у мережу, потенційно приносячи прибуток. Щоб це стало реальністю, вам знадобиться важливий компонент, відомий як інвертор. У цій публікації блогу ми допоможемо вам зорієнтуватися у складному світі інверторів, дослідимо їх сумісність з різними джерелами енергії та надамо поради щодо вибору правильного інвертора для вашої системи відновлюваної енергії.

Розуміння інвертора

Ваш дім і мережа зазвичай використовують змінний струм (змінний струм), який характеризується хвилеподібним електричним потоком. Однак, якщо ви зберігаєте електроенергію в батареях, вона перетворюється на постійний струм (постійний струм), який підтримує постійний і лінійний потік. Щоб продавати вироблену електроенергію назад у мережу, вам потрібен інвертор. Інвертори перетворюють електроенергію постійного струму з відновлюваних джерел енергії, таких як вітрові турбіни та сонячні батареї, у сумісну з мережею електроенергію змінного струму, гарантуючи, що вона відповідає правильній частоті мережі.

Універсальні інвертори чи системні?

Інтеграція кількох відновлюваних джерел енергії є звичайною практикою, яку часто називають гібридними системами. Домовласники часто поєднують сонячні батареї та вітрові турбіни, щоб використовувати енергію від різних погодних умов. Ключ до цієї універсальності полягає в інверторах із декількома трекерами максимальної потужності (MPPT), які дозволяють підключати до одного інвертора як вітрові турбіни, так і гнучкі сонячні панелі. Однак будьте обережні: гібридні інвертори можуть бути несумісними з усіма вітровими турбінами.

Типи інверторів

Інвертори бувають трьох основних типів:

  • Струнний інвертор: простий варіант, який підходить для різних налаштувань.
  • Гібридний інвертор: призначений для гібридних систем відновлюваної енергії.
  • Мікроінвертор: ідеально підходить для невеликих установок.

У TESUP ви можете досліджувати високоякісний інвертор, який пропонує вихідну потужність 1,5 кВт, широкий діапазон вхідної напруги 50-500 В або 65-550 В, наднизьку початкову напругу 50-80 В, низький рівень шуму випромінювання <20 дБ(А), вбудований RS485 і вихідна напруга 220-230В.

Цей високоефективний однофазний інвертор може похвалитися вражаючою системною ефективністю 97,4%, що робить його ідеальним вибором для вітрових турбін TESUP і житлових фотоелектричних систем. Його міцний алюмінієвий корпус забезпечує тривалий захист від вологи та корозії. Розроблений як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування з рейтингом IP65, цей інвертор пропонує універсальність і надійність. Крім того, він має максимальний вхідний струм 16 А, що забезпечує плавне та ефективне перетворення енергії.

Напруга при запуску

Вибираючи його для вашої системи, враховуйте початкову напругу інвертора. Сонячні панелі часто мають високу напругу, що робить їх універсальними для підключення. Вітрові турбіни, з іншого боку, вимагають нижчої початкової напруги. Інвертор нижчої напруги забезпечує кращу сумісність з вітровими турбінами.

Номінальна потужність

Переконайтеся, що номінальна потужність вашого інвертора перевищує максимальну вихідну потужність вашої системи відновлюваної енергії. Це гарантує, що ваш інвертор може працювати з максимальною електроенергією, виробленою вашою системою, запобігаючи проблемам.

Спеціалізовані та багатоцільові інвертори

Хоча можна придбати інвертор, який охоплює як сонячну, так і вітрову енергію, спеціальні інвертори часто ефективніші. Спроба об’єднати дві системи в одну коробку може призвести до високих робочих температур і скорочення терміну служби. Тому використання окремих інверторів для кожного джерела енергії часто є кращим підходом.

Вибір правильного інвертора

Вибір найкращого інвертора для вашої системи залежить від конкретного налаштування та його вимог. З численними варіантами, доступними на ринку, ви знайдете інвертор, який відповідає вашим потребам. У TESUP ми пропонуємо інвертор для вітрової турбіни, який бездоганно інтегрується з нашими турбінами, спрощуючи вашу подорож до відновлюваної енергії.

Отже, незважаючи на те, що створення системи виробництва енергії з відновлюваних джерел може бути значним капіталовкладенням, воно також дає можливість продавати надлишкову електроенергію назад у мережу. Вибір правильного інвертора, який відповідає вимогам вашої системи, є ключовим для досягнення оптимальних результатів і максимізації екологічно чистого виробництва енергії.