image of wind turbine sound power

Наскільки гучні побутові вітряні турбіни?

Ви плануєте використовувати енергію вітру за допомогою вітряної турбіни TESUP, але стурбовані рівнем шуму? Зображення величезних вітрових електростанцій, які створюють небажаний шум, може змусити вас вагатися. Однак ми тут, щоб встановити рекорд: вітрові турбіни TESUP надзвичайно тихі, і вам не доведеться турбуватися про будь-які оглушливі перешкоди.

Наскільки насправді гучна вітряна турбіна?

Потенційні власники вітрових турбін часто хвилюють рівень шуму, особливо коли турбіна встановлена ​​поблизу їхніх будинків. Можливо, ви бачили новини, в яких висвітлювалися проблеми шуму, спричинені комерційними вітровими електростанціями. Будьте впевнені, вітряні турбіни TESUP є світом, відмінним від цих промислових гігантів.

Мала форма, велика тиша

Вітрові турбіни TESUP розроблені з акцентом на мінімізацію шуму. Порівняно зі своїми масивними аналогами, ці вітрові турбіни мають невеликий форм-фактор, що забезпечує набагато нижчий рівень робочого шуму. Отже, наскільки вони тихі? Вітрові турбіни TESUP виробляють рівень шуму до 35 дБ, що менше половини звуку пилососа. У перспективі середній рівень домашнього шуму становить приблизно 40 дБ, шепіт реєструється на рівні близько 30 дБ, а типовий пилосос працює при оглушливих 75 дБ.

З вітряними турбінами TESUP ви відчуєте рівень шуму, трохи вищий, ніж шепіт, що робить їх ідеальним вибором для житлових районів. Якщо вас турбує шум, який виходить від вашої вітряної турбіни, насправді нема про що турбуватися!

Суворе тестування шуму

Ми пишаємося тим, що наша продукція відповідає суворим стандартам шуму. Рівень шуму наших вітряних турбін регулярно перевіряється в ідеальному зовнішньому середовищі, придатному для встановлення вітрових турбін. Ця прихильність до якості та тиші гарантує, що ви можете насолоджуватися перевагами енергії вітру без зайвих зусиль.

Швидкість вітру має значення

Важливо враховувати, що шум, який виробляє ваша вітряна турбіна, також залежить від швидкості вітру. За нижчої швидкості вітру звук, імовірно, буде ще нижчим, що гарантує вам спокій і тишу навіть у вітряні дні.

У світі, де шумове забруднення викликає дедалі більше занепокоєння, наші малі вітрові турбіни виділяються як чемпіони тихого виробництва енергії. Завдяки нижчому рівню шуму, ніж у середньому домогосподарстві, наші турбіни пропонують стійкий і ненав’язливий спосіб використовувати енергію вітру. Ви можете впевнено встановити вітряну турбіну TESUP на своїй території, не турбуючись про порушення вашого спокою та спокою.

Попрощайтеся з гучним зображенням турбіни та вітайте шепочучих гігантів у своєму житті!