a woman working

Ви зустрічали Ханде?

Знайомство з майстром регулювання
 
Ласкаво просимо до ще одного захоплюючого розділу нашої командної серії, де ми розповідаємо історії та кар’єри наших видатних членів команди TESUP. Сьогодні давайте познайомимося з Ханде, видатним інженером-хіміком, який плавно перейшов зі світу фармацевтики у сферу відновлюваної енергії. Вона відіграє ключову роль у забезпеченні відповідності наших продуктів міжнародним нормативним стандартам, водночас додаючи трохи дивацтва у свій розпорядок дня.
Подорож Ханде почалася зі ступеня магістра фармацевтичних технологій і десятирічного досвіду роботи в різних сферах фармацевтичної промисловості. Однак перипетії життя привели її до TESUP, де вона тепер гарантує, що наші продукти відповідають нормативним вимогам на різних світових ринках. Її роль виходить за рамки паперової роботи; бере активну участь у підготовці та веденні нормативної документації, проведенні оцінки ризиків та підтримці діяльності з управління ризиками.
 
У TESUP кар’єра Ханде зазнала надзвичайної еволюції. Перехід від фармацевтики до відновлюваних джерел енергії змінив її підхід до роботи та вирішення проблем. Інноваційне середовище TESUP відіграло важливу роль у її кар’єрному зростанні, заохочуючи її підходити до ідей зі свіжих поглядів. Цей творчий підхід сприяє нашому постійному успіху у сфері сталої енергетики.
 
Одним із аспектів, які Ханде найбільше цінує в TESUP, є вишуканий баланс між її професійним і особистим життям. У жвавій обстановці TESUP центральне місце займає можливість розвивати особисті стосунки та займатися самообслуговуванням. Ця унікальна робоча культура приділяє особливу увагу загальному добробуту, надаючи Ханде дорогоцінний час для спілкування з родиною, друзями та інвестування у своє особисте здоров’я.
 
У житті Ханде звичайний день не є типовим. Її найбільший виклик — активно перемикатися між трьома мовами. Розмовляючи англійською на зборах TESUP, вона може опинитись на зборах батьків і вчителів, активно беручи участь у німецькій мові. Іноді мови чарівно переплітаються, що призводить до кумедних ситуацій, коли інструкції англійською набувають німецького колориту, і навпаки. Однак ця лінгвістична акробатика час від часу створює труднощі для її концентрації.
 
Щомісяця Hande рішуче стежить за тим, щоб усі наші продукти відповідали необхідним юридичним стандартам. Вона ретельно перевіряє європейські норми, що лежать в основі директив щодо продукту, і вносить необхідні зміни. Це зобов’язання є значним кроком у напрямку підвищення стійкості TESUP і дотримання найвищих стандартів у секторі відновлюваної енергетики.
жінка в лісі
Коли Ханде не бореться за дотримання нормативних вимог або сталість, вона захоплюється різними хобі та може похвалитися кількома унікальними примхами. Вона підтримує свою фізичну форму, регулярно відвідуючи тренажерний зал і віддаючись енергійній грі в теніс. Але тут стає цікаво: Ханде, здається, не може розсміятися під час перегляду комедійних фільмів або коміків. Замість цього вона зосереджується в гамірних кафе, а не в тихих місцях, де вона більш продуктивна. Під час роботи чи читання у неї завжди фоном звучить симфонічний метал. І, у чудовому варіанті, вона не може насолодитися яйцем, не поливши його медом.
 
Hande є справжнім скарбом у родині TESUP. Завдяки поєднанню досвіду, здатності до адаптації та частки унікальності вона додає динамічний та інноваційний вимір відновлюваній енергетиці. Ми маємо честь мати її в нашій команді, керуючи прихильністю компанії до сталого розвитку та добробуту, один нормативний документ і яйце з медом одночасно. Ханде, ти майстер регулювання, і нам пощастило мати тебе на борту!