tesup hubs

TESUP захоплює світ: власні нові центри

TESUP з кожним днем ​​розширює офіси по всьому світу

Ми раді поділитися з вами дивовижним оновленням, шановні читачі. На додаток до наших десятків офісів по всьому світу ми відкрили два нових офіси. Один із них знаходиться в ключовій точці Південної Європи, Скоп’є, інший – в Анатолії, центральному центрі для клієнтів Західної та Центральної Азії. Обидва місця є місцем, де сонце та енергія вітру багаті на найспокійнішу природу світу.

Обидва вони є регіональними штаб-квартирами TESUP для Південної Європи. В офісах працює команда досвідчених професіоналів, які відповідають за інжиніринг, продажі, маркетинг і підтримку клієнтів в регіонах і по всьому світу.

Нові офіси є частиною триваючої експансії TESUP на нові ринки по всьому світу. Відкриття нових офісів є важливою віхою для ТЕСУП. Це демонструє наше прагнення розширювати наш глобальний охоплення та надавати нашим клієнтам найкращий сервіс.
 
 

Святкування дня народження в офісі*

 

Нові офіси просторі та добре мебльовані, що забезпечує комфортне та спокійне середовище для співробітників. Це чудові місця для спілкування, співпраці та створення незабутніх спогадів. Ці нові офіси допоможуть нам досягти наших цілей щодо створення кращих рішень як для наших клієнтів, так і для всього світу. Будьте уважні, оскільки є ймовірність, що наш наступний офіс може приїхати у ваше місто!