wind turbine generator

TESUP б'є рекорди: щодня виготовляє понад 300 вітрових турбін!

Інженерні прориви в Аліканте та Скоп’є підштовхують TESUP до нових висот

Відкривши наші нові інженерно-виробничі центри в Аліканте та Скоп’є, ми перевищили наш попередній рекорд, виробляючи понад 300 вітрових турбін щодня. Ця важлива подія знаменує собою важливий крок вперед для TESUP, особливо на хвилі глобальної пандемії та останніх конфліктів у всьому світі. Інноваційні інженерні рішення TESUP, які очолюють наші віддані команди в Аліканте та Скоп’є, зіграли ключову роль у цьому видатному досягненні.

 

Вплив пандемії та подальших конфліктів відчувається в усьому світі, спричиняючи збої в різних галузях. Проте наша прихильність до сталої енергетики змусила нас працювати, незважаючи на ці виклики. Використовуючи наш досвід і рішучість, ми стали сильнішими завдяки зростанню та прогресу.

 

Завдяки геніальним удосконаленням виробничих процесів, а також оптимізованій роботі, TESUP експоненціально збільшив випуск продукції, встановивши новий галузевий стандарт.

 

Значення нашого досягнення виходить за рамки простих цифр. Кожна виготовлена ​​вітрова турбіна є кроком ближче до екологічнішого майбутнього, зменшуючи залежність від викопного палива та пом’якшуючи негативні наслідки зміни клімату. Завдяки постійним дослідженням і розробкам, стратегічному співробітництву та відданості якості, TESUP прагне досягати успіху, формуючи світліше, чистіше та процвітаюче майбутнє для всіх.