•  

    ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОСІБНИКИ КОРИСТУВАЧА

    Від посібників користувача до корисних порад, прочитайте всю важливу інформацію, щоб отримати максимальну віддачу від свого продукту TESUP.

    ЗНАЙДІТЬ СВОГО ПОВІДНИКА
  •  

    ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОУРОКИ

    Дізнайтеся, як установити та використовувати продукт TESUP за допомогою наших відео підтримки.

    ВІДВІДАТИ КАНАЛ YOUTUBE

поширені запитання

Енергетичні системи та підключення

Як я можу продавати електроенергію в мережу?

Кожна країна має різні політики та схеми щодо експорту та продажу енергії в мережу. Правила змінюються від уряду до уряду, тому ми рекомендуємо вам детально вивчити вимоги вашої країни.

Як загальний напрямок, можливо і підтримується продаж надлишків електроенергії, виробленої вашими вітровими турбінами та сонячними панелями, до національної мережі в багатьох країнах світу. Ви повинні зареєструватися за відповідною схемою експорту енергії через свого постачальника енергії у вашій країні. Після реєстрації ви отримуватимете оплату за кожну одиницю електроенергії, яку ви подасте в мережу.

Як виконати підключення до системи? Що мені потрібно?

Системні підключення змінюються залежно від типу енергетичної системи, яку ви хотіли б побудувати: мережева, гібридна або автономна. Будь ласка, клацніть тут , щоб переглянути наші приклади схем, щоб зрозуміти ідеальні з’єднання для кожної системи.

Який кабель слід використовувати для підключення моєї вітроенергетичної системи?

При виборі кабелю необхідно враховувати кілька факторів.

Якість ізоляції впливає на рейтинг кабелю. Зазвичай використовується і рекомендується кабель із ПВХ-ізоляцією з номінальною температурою 75°C. Кабель з бутилкаучуковою ізоляцією має більш високі температурні характеристики і тому може пропускати більш високі струми.

Крім того, погано зроблені та корозійні з’єднання можуть створювати дуже високий опір у ланцюзі та, ймовірно, є найчастішою причиною низької продуктивності системи.

Луджений кабель є найкращим, оскільки забезпечує кращу стійкість до корозії порівняно з нелудженим мідним дротом, особливо в морському середовищі.

Вирішуючи, який розмір кабелю використовувати, ми рекомендуємо оцінити загальну довжину кабелю в метрах. Будь ласка, не забудьте включити висоту будь-якої монтажної вежі або труби, а потім помножити це на два, що дасть загальну довжину контуру.

Перетин кабелів можна визначити залежно від кількості блоків у системі та їх відстані один від одного.

Для отримання найкращих результатів ми рекомендуємо вам отримати підтримку в установці від інженера-електрика або електрика, який є експертом у цій галузі.

Як я можу бути впевненим, що моя система вітрової турбіни працює добре?

Першим кроком для оцінки продуктивності вашої системи вітрової турбіни є перевірка кривої потужності для конкретної вітрової турбіни (швидкість вітру проти виробленої електроенергії). Ця крива показує, наскільки ефективно турбіна перетворює енергію вітру в електрику.

На фактичну продуктивність вашої системи впливатимуть місцеві вітрові умови, перешкоди поблизу, профілі споживання електроенергії та низка інших факторів, таких як з’єднання та якість використовуваних матеріалів. Отже, крива потужності сама по собі може не відповідати вашому точному виробленню електроенергії, але значення мають бути досить близькими, якщо все в системі працює добре.

У мене вже є сонячна система, але я хочу інтегрувати в неї вітрову турбіну TESUP. Як я можу це зробити?

Найкращий спосіб включити TESUP Wind Turbine у ​​вашу існуючу сонячну систему – це створити повне паралельне з’єднання, що складається з TESUP Wind Turbine та TESUP Charge Controller.

Якщо ваша система відключена від мережі, контролер заряду TESUP має бути підключений до вашої батареї. Якщо ваша система працює від мережі, контролер заряду потрібно підключити до окремого інвертора, який буде безпосередньо підключений до мережі.

Ви також можете підключити сонячну панель і вітрову турбіну TESUP до одного гібридного інвертора за допомогою двох окремих входів. Але наша рекомендація полягає в тому, щоб використовувати окремий інвертор для TESUP Wind Turbine, щоб забезпечити роботу системи та безперервне генерування енергії у разі будь-якої несправності вашої сонячної системи.

Будь ласка, клацніть тут , щоб дізнатися про підключення системи та ознайомитися з нашими прикладами схем.

Чи можу я поєднати сонячну та вітрову енергетику та створити гібридну систему?

Так, ти можеш. Перегляньте нашу схему підключення для гібридних систем, щоб дізнатися про її подробиці. Натисніть тут .

Як далеко один від одного повинні бути розташовані вітрова турбіна, контролер заряду та інвертор?

Це залежить від місця та висоти, на якій ви плануєте встановити свою вітрову турбіну. Чим вище вітрогенератор, тим краще вловлювати вітер. Природно, від вітрової турбіни до контролера заряду буде певна відстань, оскільки один буде на вершині даху, вежі або стовпа; а інший буде на рівні землі. Але контролер заряду слід розташувати якомога ближче до горизонтальної лінії проекції вітрової турбіни, але в захищеному місці. Контролер заряду та інвертор повинні бути розташовані поруч або дуже близько один до одного, щоб уникнути надмірного використання кабелю та зниження передачі енергії.

Як я можу розрахувати річну кількість електроенергії для конкретних продуктів TESUP?

У реальному житті на виробництво електроенергії вашої вітрової турбіни впливатиме безліч факторів, таких як її висота, якість з’єднання, використовувані кабелі та ефективність інших компонентів системи. Але щоб зробити приблизний розрахунок для ідеальних умов, ви можете перевірити криву потужності вітрової турбіни TESUP. Ви повинні взяти до уваги кілька речей для прогнозованого річного виробництва електроенергії. Це середня швидкість вітру для вибраного місця, години вітру на день, потужність вітрової турбіни для вироблення електроенергії за швидкості вітру в цьому місці, кількість днів, протягом яких очікується робота вітрової турбіни, і будь-які додаткові фактори, які можуть вплинути на ефективність системи і може використовуватися як множник.

Ви також можете перевірити наш калькулятор економії, щоб розрахувати приблизну річну економію на кожному продукті TESUP. Ви можете знайти калькулятор збереження TESUP внизу цієї сторінки.

Вітрові турбіни

Які відмінності між горизонтальними та вертикальними вітровими турбінами?

Найсуттєвіші відмінності між вітровими турбінами з горизонтальною та вертикальною віссю такі:

1. Вітротурбіна з горизонтальною віссю має вісь обертання, паралельну потоку вітру, тоді як вітротурбіна з вертикальною віссю має вісь обертання, перпендикулярну до потоку вітру.

2. Вітрові турбіни з горизонтальною віссю зазвичай використовують три лопаті, тоді як конфігурації вітрових турбін з вертикальною віссю, форми лопатей і кількість лопатей сильно відрізняються.

3. Горизонтальна ось вітрових турбін повертається в напрямку вітру. У той час як вітрові турбіни з вертикальною віссю є всенаправленими, вони не змінюють орієнтацію відповідно до напрямку вітру.

Який варіант кращий, горизонтальна чи вертикальна вітрогенератор?

Обидві конструкції турбін мають свої переваги.

Вітрові турбіни з вертикальною віссю більш рекомендовані, коли мова йде про житлові приміщення. Вони прості в установці і займають менше місця. Вони також не повинні бути спрямовані в правильний напрямок вітру. У вертикальній системі повітря, що тече з будь-якого напрямку, може обертати лопаті. Вони також справляються з турбулентними вітрами краще, ніж горизонтальні вітрові турбіни.

Вітрові турбіни з горизонтальною віссю мають вищі показники ефективності та, швидше за все, працюватимуть при вищих швидкостях вітру. Вони краще перетворюють енергію вітру в корисний механічний рух, оскільки їхні лопаті перпендикулярні до напрямку вітру, тому енергія може генеруватися протягом усього обертання.

Ви можете прийняти рішення залежно від того, де ви плануєте встановити свою вітрову турбіну, скільки у вас місця та скільки енергії ви плануєте генерувати.

Які відмінності між моделями ATLAS і ATLAS X? Що працює краще?

Обидві моделі ATLAS дуже міцні, компактні та довговічні, але легкі.

ATLAS 7 може генерувати до 7 кВт/год електроенергії на годину. Його обертання починається при швидкості вітру 4 м/с. Обертання та вироблення електроенергії починаються вже при швидкості вітру 3 м/с. Він починає обертатися при меншій швидкості вітру завдяки більшим лопатям. Він більший за розміром і займає більше місця.

ATLAS X7 може генерувати до 7 кВт/год електроенергії на годину. Його обертання починається при швидкості вітру 5 м/с. Обертання та вироблення електроенергії починаються вже при швидкості вітру 4 м/с. Він компактніший, ніж ATLAS 7.

Чи можу я підключити свою вітряну турбіну TESUP до акумулятора?

Так, вам слід спочатку підключити вітряну турбіну TESUP до контролера заряду TESUP, а потім підключити контролер заряду TESUP до акумулятора. Контролер заряду TESUP необхідний для перетворення змінного струму (змінного струму) в постійний (постійний струм) і керування заряджанням акумулятора.

Чи можна об'єднати кілька вітрових турбін в одну систему? Якщо ТАК, як?

Так, можна з’єднати кілька вітрових турбін в одну систему. Ми рекомендуємо паралельне підключення кожної вітряної турбіни TESUP до домашнього електрощита. Кожна вітрова турбіна TESUP має бути підключена до окремого контролера заряду TESUP, який має бути підключений до окремого інвертора TESUP. Тоді різні інвертори TESUP слід підключити до домашнього електрощита. Це наша рекомендація та найбезпечніший спосіб переконатися, що кожна вітрова турбіна може працювати незалежно одна від одної та що система може продовжувати генерувати енергію у разі проблеми, пов’язаної з продуктом.

Чи можу я встановити вітрову турбіну TESUP на березі моря?

Так, ви можете встановлювати вітрові турбіни TESUP на морських узбережжях. Але термін служби вашого продукту може трохи скоротитися через солону воду та її дифузію в повітря на березі моря.

Наскільки шумні вітрові турбіни TESUP? Що таке вимірювання рівня шуму?

Усі наші вітрові турбіни дуже тихі, виробляючи лише до 35 дБ, що менше половини звуку пилососа. Рівень шуму нашої продукції регулярно перевіряється та випробовується в ідеальних зовнішніх умовах для встановлення вітрових турбін.

Чи всі вітрові турбіни TESUP протестовані? Як я можу дізнатися, перевірена моя турбіна чи ні?

Кожна вітрова турбіна TESUP проходить випробування перед процесом пакування на нашому заводі. Під час тестування кожного продукту ведеться відеозапис, на якому видно серійний номер продукту. Ці тестові відео надаються клієнтам відразу після доставки продукту.

Чи можу я використовувати свою сонячну панель і вітрову турбіну разом в одній енергетичній системі?

Так, ти можеш. Системи, що поєднують сонячні панелі та вітрові турбіни, називаються гібридними системами. Для автономних і мережевих систем потрібні різні з’єднання та компоненти.

Для автономного рішення: вітряна турбіна підключена до контролера заряду вітрової турбіни, який підключено до акумулятора. Сонячна панель підключена до сонячного контролера заряду, який підключений до тієї ж батареї. Акумулятор підключається до інвертора акумулятора, який підключається до домашніх навантажень або електромобілів для споживання електроенергії.

Для мережевого рішення: ми рекомендуємо повне паралельне з’єднання вітряної турбіни та сонячної панелі, якщо у вас немає дуже якісного інвертора 2 MPPT. Вітряна турбіна підключена до контролера заряду вітрової турбіни, який підключений до інвертора мережі. Сонячна панель підключається до іншого мережевого інвертора для забезпечення максимальної ефективності всієї системи. Обидва мережеві інвертори підключаються до будинку окремо для використання електроенергії. Вони також під’єднані до мережі через прилад обліку та лічильник роздрібної торгівлі, щоб подавати додаткову електроенергію назад в електричну мережу.

Клацніть тут , щоб переглянути докладні діаграми автономних і мережевих систем.

Під час обертання моєї вітрової турбіни TESUP виникає вібрація. чому

Усі гвинти, болти та монтажні деталі системи турбіни повинні бути встановлені правильно та надійно під час встановлення. Крім того, монтажна основа турбіни повинна бути належним чином закріплена на монтажній поверхні та перевірена на її повну стійкість. Інакше може виникнути вібрація.

Будь ласка, перевіряйте гвинти та болти вашої системи вітрової турбіни принаймні кожні 6 місяців, щоб переконатися, що вони правильно закріплені.

Яка рекомендована мінімальна та максимальна висота для встановлення вітрової турбіни TESUP?

Мінімальні та максимальні вимоги до висоти залежать від країни. Але як правило, відстань між рівнем землі та найнижчою частиною будь-якої лопаті вітрової турбіни не повинна бути менше трьох метрів. А найвища частина окремої вітрової турбіни не повинна перевищувати 11 метрів. Це середні обмеження, яких слід дотримуватися в більшості країн. Ми настійно рекомендуємо ознайомитися з конкретними вимогами вашої країни.

Розміщення ваших вертикальних і горизонтальних вітряних турбін може мати великий вплив на кількість електроенергії, яку вони генерують. Ми рекомендуємо вам розташувати вітряну турбіну TESUP якомога вище, найкраще на даху будівлі або на окремому стовпі. Швидкість вітру є найнижчою на рівні землі, тому переконайтеся, що турбіна розташована якомога вище, максимізує швидкість обертання та вироблення електроенергії. Горизонтальну вітряну турбіну не слід розміщувати позаду перешкод (наприклад, будівель або дерев). Якщо є перешкода, турбіну можна розмістити на стовпі, щоб забезпечити її рівень набагато вищий за перешкоду.

Як я можу досягти максимальної ефективності моєї вітрової турбіни?

Кількість енергії, яку можна отримати з вітру, залежить від швидкості вітру та розміру лопатей турбіни. Жодна вітряна турбіна не має 100% ефективності (навіть якщо вона працює на оптимальній швидкості вітру). Існує тертя між усіма рухомими частинами, і деяка потужність втрачається на передачах або різних з’єднувальних частинах системи, і це нормально. Ви можете скористатися діаграмою кривої потужності TESUP, яка входить до посібника користувача, щоб розрахувати справжню потужність для середньої швидкості вітру на вашій ділянці. Це дає змогу побачити приблизну вихідну потужність за місцевої швидкості вітру.

Щоб забезпечити працездатність системи та досягти розрахункової вихідної потужності, потрібні вітрогенератор TESUP, контролер заряду TESUP та мережевий інвертор TESUP. Крім того, ви повинні переконатися, що ваша турбінна система встановлена ​​професійним електриком, надійно закріплена на монтажній поверхні та відрегульована відповідно до напрямку вітру.

Чому напруга моєї вітрової турбіни низька?

Є багато причин, чому турбіна може демонструвати нижчу продуктивність, ніж очікувалося. Ці причини можуть походити від турбулентності та помилкових вимірювань через тип і стан батареї. Турбулентність є найпоширенішою причиною того, чому турбіни не відповідають вимогам. Розмір кабелю також може впливати на вихід. Переконайтеся, що встановлено правильний мінімальний і максимальний розмір кабелю. Різні технології акумуляторів, вік акумулятора та умови також впливатимуть на швидкість, з якою акумулятори можуть поглинати електроенергію. І останнє, але не менш важливе: під час вимірювання вітру та вихідної потужності турбіни можуть легко виникнути помилки вимірювання. Переконайтеся, що використовуються високоякісні шунти для точного вимірювання струму.

Я не можу отримувати струм від вітряної турбіни. чому

Можливо, турбіна працює в ненавантаженому стані, тобто ланцюг від турбіни до акумуляторів неповний. У цій ситуації турбіна вільно обертається і може генерувати вищу напругу, ніж очікувалося, від вихідних кабелів турбіни. Перевірте правильність усіх з’єднань від турбіни через перемикач «пуск/зупинка» та батареї. Якщо на турбіні встановлено запобіжник або автоматичний вимикач, переконайтеся, що він правильно замикає ланцюг. Ніколи не залишайте турбіну працювати в ненавантаженому стані, оскільки це може призвести до пошкодження турбіни під час сильного вітру.

Щось зупиняє мою вітрову турбіну; це добре працювало раніше. У чому може бути проблема?

Є кілька причин, які можуть викликати цю проблему:

1. Якщо вітряну турбіну підключено до батареї, контролер заряду зупиняє вітряну турбіну, коли батарея заповнена до встановленого максимального рівня зарядної напруги.

2. Якщо два або більше кабелів торкаються один одного, це називається коротким замиканням. Коротке замикання може призупинити потік електроенергії, і це може бути причиною. Контролюйте всі кабелі та переконайтеся, що вони не торкаються один одного.

3. На ринку є кілька дешевих гібридних акумуляторних інверторів. Існують інвертори акумуляторів і сонячні контролери заряду, але ці дешеві гібридні інвертори заряду спочатку діють як сонячні контролери заряду. Ці пристрої можуть зупиняти вітрові турбіни через батарею.

4. Регулювання граничної напруги за допомогою потенціометра може бути неправильним. Якщо світлодіод горить, це означає, що відбувається гальмування. Якщо потенціометр налаштований неправильно, турбіна буде гальмувати, щоб не перевищити визначену напругу.

5. Перемикач на Charge Controller може бути в положенні 1.

6. Наша система інтегрована в точку кінцевого споживання. Контролер заряду TESUP перетворює вироблену енергію на тепло в небезпечних ситуаціях (система скидання). Але запобіжник перешкоджає цьому. Ось чому клієнтам не слід використовувати запобіжник між з’єднанням вітрової турбіни, контролера заряду та інвертора.

Я думаю, що моя вітрогенератор не обертається вільно. Що може бути причиною?

Вітрові турбіни TESUP мають генератори з постійними магнітами, які мають потужні неодимові магніти N42 зі ​​сталевими прорізами всередині. Ці вітрові турбіни розроблені для максимальної потужності. Коли швидкість вітру перевищує 4 м/с, турбіна обертається вільно, перевищуючи цей утримуючий момент (крутний момент зубчастого колеса).

У мене вітрова турбіна ATLAS 7, підключена до інвертора. Система є мережевою та добре працює, але як я можу підвищити її ефективність?

Вітрогенератор ATLAS 7 – вертикальний вітрогенератор. Він може почати обертатися при швидкості вітру 5 м/с. Як тільки він починає обертатися, він може генерувати електроенергію навіть за швидкості вітру 4 м/с. З іншого боку, кожен інвертор має різну мінімальну вхідну напругу постійного струму при запуску, вона варіюється від 50 В до 80 В для інверторів TESUP. Якщо швидкість вашого вітру недостатня для створення необхідної напруги, інвертор не почне працювати та не передаватиме потужність вашої вітрової турбіни в електричну мережу.

Чи потрібно вживати якихось запобіжних заходів у дуже вітряну погоду?

Наші вітрові турбіни дуже міцні та довговічні. Вони безпечно працюють за нормальних вітряних умов. У разі масштабу урагану III (50–58 м/с) або вище, будь ласка, накрийте лопаті вітрових турбін. Якщо ви живете в дуже вітряному місці, радимо мати під рукою відповідний чохол (або предмет, який можна використовувати як чохол), щоб бути готовим до надзвичайних ситуацій.

Яка вага вітрових турбін TESUP?

TESUP V7 з лопатями High Wind становить 36,5 кг / 80 фунтів.

TESUP V7 з лопатями Moderate Wind становить 34 кг / 75 фунтів.

TESUP V7 з лезами Low Wind становить 36,5 кг / 80 фунтів.

TESUP H7 становить 40 кг / 88 фунтів.

Чи входять з’єднувальні кабелі до пакетів TESUP Wind Turbine?

Ні, з’єднувальні кабелі не включені, тому що розмір і кількість кабелю залежать від розташування вашої вітрової турбіни та її відстані до інших компонентів вашої енергетичної системи.

Які відмінності між новою серією HERA Wind Pro та серією ATLAS?

TESUP HERA Wind Pro — це наша найефективніша та елегантна вертикальна вітрова турбіна з найнижчою стартовою швидкістю вітру та найвищою потужністю вироблення електроенергії.

Ключові відмінності між HERA Wind Pro і Atlas 7 & X7 полягають у наступному:

1. Найнижча стартова швидкість вітру

Як і ATLAS 7, HERA Wind Pro має найнижчу стартову швидкість вітру. Його обертання починається при швидкості вітру 4 м/с. При обертанні енергія генерується навіть при швидкості вітру 3 м/с.

2. Більш швидке прискорення

Після початку обертання HERA Wind Pro прискорюється швидше, ніж інші вітряні турбіни TESUP за тих самих швидкостей вітру.

3. Новий інноваційний дизайн і більше варіантів кольорів

HERA Wind Pro — це найінноваційніша, компактна та преміальна вертикальна вітрова турбіна TESUP. Він доступний у 3 сучасних кольорах: Pearl Beige, Pearl Blackberry та Smoke Grey+Red.

4. Менший вплив на навколишнє середовище та швидше встановлення

HERA Wind Pro має нову 2-лопатеву форму, яка виготовляється з використанням меншої кількості матеріалу. Як наслідок, він легший, компактніший і має менший вплив на навколишнє середовище, ніж інші моделі вертикальних вітрових турбін TESUP. Оскільки він має менше лез, процес його встановлення коротший і займає лише 15 хвилин.

5. Новий покращений дизайн кузова

Нова основа корпусу HERA полегшує фіксацію на поверхні, забезпечує кращий захист і створює більш чистий вигляд.

Сонячні панелі

Які переваги гнучких сонячних панелей?

Гнучкі сонячні панелі TESUP мають багато переваг порівняно з традиційними сонячними панелями. Вони мають більше варіантів кріплення, а їх гнучка конструкція може легко відповідати формі будь-якої поверхні без додаткового обладнання. Їх можна легко встановити на стіни будівель, вигнуті дахи, човни, каравани та будинки на колесах. Вони легкі та краще підходять для дахів, які не витримують великої ваги. Менший розмір робить їх зручними; їх легко використовувати в різних середовищах і легко переміщати з одного місця в інше. На відміну від повнорозмірних сонячних панелей, гнучкі сонячні панелі TESUP можна носити з собою в дорозі та легко зберігати.

Як закріпити сонячні панелі на поверхні? Двосторонній скотч, здається, недостатньо міцний.

Гнучкі сонячні панелі TESUP можна встановити та закріпити на вибраній поверхні за допомогою склеювання, двосторонньої клейкої стрічки, шурупів або заклепок. Якщо використовується клейка стрічка або клей, ви повинні переконатися, що вибрана клейка стрічка або клей підходить для зовнішнього застосування з широким діапазоном температур і захистом від УФ-променів. Поверхня повинна бути дуже чистою і сухою, щоб забезпечити міцне кріплення.

Двостороння клейка стрічка забезпечує міцне миттєве зчеплення з опорним матеріалом і не дозволяє змінювати положення. Після наклеювання клейкої стрічки не можна намагатися пересунути панель, навіть якщо вона прикріплена лише частково. Інакше ви можете серйозно пошкодити сонячні елементи. Якщо ви віддаєте перевагу склеюванню, ви повинні залишити його принаймні на 24 години при нормальній кімнатній температурі після нанесення, щоб досягти повної міцності адгезії. Якщо ви плануєте встановити сонячну панель у вертикальному напрямку, що потребує високої міцності, загвинчування буде безпечнішим і міцнішим варіантом встановлення.

Щоб дізнатися більше, перегляньте посібник користувача гнучкої сонячної панелі TESUP .

Чи втрачають гнучкі сонячні панелі ефективність з часом?

Гнучкі сонячні панелі, як правило, приблизно на 5-10% менш ефективні, ніж жорсткі панелі, але мають більш широкий спектр застосувань завдяки своїй гнучкості та тонкому розміру. Але зниження продуктивності з часом не є вищим або швидшим, ніж у жорстких панелей. Загалом можна очікувати, що всі сонячні модулі погіршаться на 0,5% до 2,5% на рік.

Чи можна використовувати гнучкі сонячні батареї TESUP як частину гібридної вітро-сонячної системи?

Так, їх можна використовувати як частину вітро-сонячно-гібридних систем. Ми рекомендуємо повне паралельне з’єднання вітряних турбін і сонячних панелей, щоб максимізувати виробництво енергії та уникнути поломки системи в разі аварійної ситуації в одній частині гібридної системи. Повне паралельне з’єднання означає використання певного контролера заряду та певного інвертора на одиницю генерації енергії. Щоб отримати додаткові відомості про гібридні вітро-сонячні системи та деталі їх підключення, перегляньте приклади схем підключення .

Контролери заряду

Чи можу я використовувати свою вітрову турбіну без контролера заряду?

Ні, ви не можете використовувати вітряну турбіну TESUP без контролера заряду TESUP. Це невід’ємна частина системи вітрових турбін TESUP. Він керує вітряною турбіною та діє як ручне аварійне гальмо для захисту вашої вітрової турбіни в разі надзвичайної ситуації. Також необхідно перетворити змінний струм (змінний струм) на постійний (постійний) і контролювати акумулятор і інвертор для запобігання перезаряду.

Скільки вітрових турбін можна підключити до контролера заряду TESUP?

Ви можете підключити 1 TESUP Wind Turbine до кожного контролера заряду TESUP.

Для чого призначений ручний перемикач (аварійне гальмо) на контролері заряду і в якому положенні він повинен бути?

Перемикач на контролері заряду – це перемикач ручного гальмування для зупинки вітряної турбіни в разі надзвичайної ситуації. Під час штормової погоди краще активувати ручне гальмування, повернувши цей перемикач у положення «1», щоб захистити систему. За нормальних погодних умов кнопку перемикача потрібно тримати в положенні «0», щоб продовжувати виробництво енергії.

Інвертори

Чи можу я дізнатися напругу запуску інверторів TESUP?

Напруга запуску наших інверторів здебільшого коливається від 50 В до 80 В залежно від моделі, і вони зберігають роботу при напрузі вище 50 В. Щоб отримати детальну інформацію про наші моделі інверторів, натисніть тут .

Який інвертор найкращий для підключення вітрових турбін?

Ми рекомендуємо паралельне підключення кожної вітрової турбіни до окремого інвертора. Таким чином, будь-які проблеми з роботою однієї вітрової турбіни не вплинуть на інші, і система продовжить виробляти енергію.

Чи можу я використовувати гібридний сонячний інвертор з моєю вітряною турбіною TESUP?

Ми не рекомендуємо підключати вітрову турбіну TESUP до гібридного сонячного інвертора. Паралельне підключення кожного блоку генерації енергії з окремим інвертором дозволить максимізувати генерацію енергії та уникнути великих поломок системи в разі аварійної ситуації або збою системи.

Технічно можна підключити вітряну турбіну TESUP до гібридного сонячного інвертора, якщо він має два різні входи для вітрових і сонячних продуктів, але ми не рекомендуємо цього, щоб уникнути потенційної шкоди, спричиненої цим гібридним підключенням. Гарантія TESUP не поширюється на будь-які пошкодження вітряних турбін TESUP, спричинені підключенням гібридного інвертора.

Чи підтримує інвертор TESUP гібридну систему? Чи потрібен окремий інвертор для сонячних батарей?

Ми рекомендуємо окремі інвертори для вітрових турбін TESUP і сонячних панелей TESUP. Інвертори TESUP мають 1 трекер MPP і дозволяють підключити один блок генерації енергії. Кожна додаткова вітрова або сонячна установка потребує окремого інвертора.

Доставка та відстеження

Який середній час отримання продукції TESUP?

Наша стандартна доставка становить 5 робочих днів (за наявності на складі) і безкоштовна для українських замовлень на суму понад 500 євро. У години пік доставка може тривати до 3 тижнів, але ми будемо інформувати вас про статус. Ваше задоволення є нашим пріоритетом.

Як я можу відстежити статус доставки мого замовлення?

Щойно вашу коробку буде доставлено, ви отримаєте сповіщення від наших кур’єрів (DHL або UPS). Якщо ви не отримаєте сповіщення протягом 5 днів після замовлення, ви завжди можете зв’язатися з нашою командою обслуговування клієнтів, заповнивши заявку на наша сторінка досвіду клієнтів.

Що робити, якщо моя коробка доставки пошкоджена?

Ми співпрацюємо з найкращими міжнародними транспортними компаніями, щоб забезпечити безпечну та вчасну доставку ваших продуктів. Наші продукти доставляються в дуже міцних і міцних дерев’яних ящиках, які закріплюються шляхом заповнення порожніх місць у коробці доставки спеціальною піною. машина. Крім того, наш кур'єр гарантує доставку до дверей. Усі ці запобіжні заходи вживаються, щоб гарантувати, що ви отримаєте свої продукти TESUP у найкращому стані та без будь-яких пошкоджень. Незважаючи на всі ці запобіжні заходи, якщо ваша коробка доставки пошкоджена, будь ласка, негайно зв’яжіться з нашими експертами післяпродажного обслуговування, заповнивши квиток клієнта сторінка досвіду. Вони проаналізують ситуацію і зроблять все можливе, щоб підтримати вас.

Гарантія

Чи є гарантія на продукцію TESUP?

Так, на всі продукти TESUP надається стандартна 2-річна гарантія TESUP Care Product Warranty. Клієнти також можуть продовжити гарантію на продукт TESUP Care Product Warranty, доплачуючи за вибрані продукти TESUP.

На що поширюється гарантія TESUP Care Product Warranty?

Будь-яка несправність, яка виникає через дефект оригінального продукту, незважаючи на його використання за призначенням, поширюється на гарантію TESUP Care Product Warranty, і наша служба післяпродажної підтримки відповідатиме за вирішення вашої проблеми. Гарантія TESUP Care Product Warranty не покриває будь-який збій продукту чи системи, що стався через неправильне використання клієнтом. Ви можете прочитати потенційні ситуації неправильного використання в посібниках користувача конкретних продуктів. Отримавши товар TESUP, ви маєте право вимагати повернення протягом 5 робочих днів, якщо коробка залишається нерозкритою. Продукти виготовляються на замовлення, вони спеціально розроблені та упаковані в пакувальний матеріал одноразового використання. Ці високотехнологічні пакувальні хімікати та обладнання можна використовувати лише один раз. Тому, коли коробку відкрито, TESUP не може прийняти повернення продукту. Щоб дізнатися більше, будь ласка, натисніть тут, щоб прочитати наші Умови використання.

Чи можу я продовжити свою гарантію TESUP?

Чи пропонуєте ви такий варіант? Так, ми розширюємо гарантію TESUP Care Product Warranty для вибраних продуктів TESUP. Будь ласка, зверніться до нашої служби післяпродажної підтримки, щоб отримати більше інформації про цю послугу. Ви можете зробити це, заповнивши тикет або забронювавши зустріч для обслуговування продукту на нашій сторінці клієнтського досвіду.

Якщо я зіткнуся з проблемою, як я можу з вами зв’язатися?

Чи є у вас кол-центр або служба підтримки? Так, у нас є чудова команда досвіду роботи з клієнтами, і вони надають кожному клієнту TESUP правильні індивідуальні послуги. Будь ласка, відвідайте нашу сторінку взаємодії з клієнтами, щоб забронювати сеанс або заповнити післяпродажний квиток. Один з наших експертів зв'яжеться з вами якомога швидше.

ЩЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Увійдіть у свій обліковий запис і поспілкуйтеся з нами на сторінці «Мої замовлення».

ВХІД