Безпрецедентна потужність 11094 МВт вироблена енергією вітру

Нещодавно Бразилія досягла чергового рекорду у відновлюваній енергетиці. 21 липня Національний оператор електроенергетики (ОНС) визначив безпрецедентну потужність 11094 МВт, вироблену у вітровій енергії, - величину, здатну задовольнити майже весь попит у Північно -Східному регіоні. Але рекорд не зупиняється на досягнутому: 19 липня миттєве вироблення сонячної енергії досягло 2211 МВт, що достатньо для задоволення 20% потреб регіону.

Останні дані підсилюють тенденцію та спроможність генерувати відновлювані джерела енергії не лише у Північно -Східному регіоні, а й у всій країні.За словами Домінгоса Андреетти, заступника секретаря з електроенергетики ММЕ, у 2021 році вже введено в експлуатацію понад 3400 МВт, що надходять з різних джерел енергії. Із загальної кількості 48% відповідало сонячній енергії та вносить внесок у сучасну бразильську панораму 85% чистих джерел у матриці електрики. Також, за словами Домінгоса, ця країна є прикладом для світу і постійно працює над збільшенням відсотка відновлюваних джерел енергії, все більше диверсифікуючи джерела енергії.


В даний час енергія вітру становить 10,7% електричної матриці і, як очікується, досягне 11,2% до кінця 2021 року, тоді як сонячна енергія становить 1,9%, але демонструє здатність досягати 2,6% до кінця року.

Незважаючи на невеликий відсоток, лише в 2020 році фотоелектрична сонячна енергія зросла на 66%, і очікується, що протягом наступних 10 років будуть застосовані інвестиції на суму понад 100 млрд реалів, що становитиме майже третину загальних інвестицій, очікуваних на період. Потенціал зростання обумовлений не тільки умовами генерації країни, але й стимулами, наданими урядом для скасування деяких податків на імпорт обладнання.


А ти? З нетерпінням чекаєте на 100% відновлювану електроенергію?


Список використаної літератури:

Government of Brazil. Northeast Region breaks record in wind and solar energy generation. Available at: <https://www.gov.br/pt-br/noticias/energia-minerais-e-combustiveis/2021/07/regiao-nordeste-bate-recorde-na-geracao-de-energia-eolica- e-solar>. Accessed on: 25 Jul. 2021.

Просмотров: 6Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все