Вплив COVID-19 на відновлювану енергію

Пандемія мала великий вплив не тільки на багато аспектів повсякденного життя, але й на спосіб функціонування багатьох галузей. Як і в багатьох інших секторах, відбулися зміни у відновлюваній енергетиці протягом пандемії.


Попередньо відновлювана енергетика зростала, щорічно відкривалося багато нових установок по всьому світу. Рухомі глобальним збільшенням підтримки екологічно чистої політики та продуктів, багато країн та споживачі інвестували у відновлювану енергію.


На жаль, пандемія послужила стримуванню цієї висхідної тенденції відновлюваної енергетики. Багатьом підрядникам та фабрикам довелося припинити роботу над проектами відновлюваних джерел енергії через заходи соціального дистанціювання. Поруч із небажанням інвесторів витрачати гроші під час спаду, спричиненого пандемією та багатьма іншими факторами, прогрес у цих проектах сповільнився до повного сканування.


Це не всі погані новини! Оскільки країни почали пом'якшувати обмеження, ситуація може піти трохи більше до свого нормального стану, а промисловість відновлюваних джерел не демонструє ознак уповільнення. Багато країн запроваджують нові проекти, що фінансуються урядом, щоб допомогти швидко розпочати свою економіку, оскільки відновлювана енергія є ключовим напрямком багатьох з цих проектів. Збільшення інвестицій у сектори відновлюваної енергетики призведе до набагато більшої потужності зеленої електроенергії на планеті, що допоможе зменшити кількість вугільних та газових електростанцій.


Тож у короткостроковій перспективі, як і в багатьох галузях промисловості, відновлювані джерела енергії постраждали в результаті пандемії COVID-19. Однак, можуть бути деякі приховані довгострокові переваги для галузі. Нам просто доведеться почекати і подивитися!

Просмотров: 12Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все