День Землі

Це важливий день для всіх людей, але ми в TESUP особливо цінуємо цей день.

З цієї статті ви дізнаєтеся про історію Дня Землі та чому його потрібно святкувати.


З нашого повсякденного життя ми знаємо, як діяльність людини впливає на природу. Навіть будучи частиною складної природної системи, ми лише нещодавно зрозуміли, наскільки шкідливою може бути наша присутність на Землі.Чому це вас стосується?


Екологічні проблеми, безпосередньо пов'язані з виробництвом та споживанням енергії, такі як забруднення повітря, зміна клімату, забруднення води, теплове забруднення та утилізація твердих відходів. Основною причиною забруднення повітря є викиди забруднюючих речовин при спалюванні викопного палива.

Тож щоразу, коли ми використовуємо електроенергію для зарядки телефонів, освітлення дому, навіть читаємо нашу електронну пошту та використовуємо Інтернет, ми несвідомо стаємо частиною довгих ланцюгів забруднення.

Разом із зростанням індустріалізації та глобалізацією світу різко зріс рівень забруднення.

Ми в TESUP завжди кажемо, що використання чистої енергії для нас набагато дешевше зараз і безпечніше для майбутніх поколінь.Цього року люди по всьому світу відзначатимуть 52-й День Землі 22 квітня 2022 року. Тема – Інвестуйте в нашу планету.

Але давайте подивимося, як ми почали його святкувати?

Протягом 1960-х років сенатор Нельсон звертав увагу та все більше хвилювався про стан довкілля та відсутність там державного контролю та захисту. Завод або фабрика могли скинути свої токсичні відходи в озеро, і в цьому не було нічого протизаконного. Дивно, чи не так?Сенатор Нельсон

Ось чому він був так стурбований і найняв студента юридичного факультету та активіста з Гарварду Деніса Хейса, щоб допомогти організувати національний день, присвячений екології.

Розпочато багато неформальних лекцій та дискусій на тему охорони навколишнього середовища.

22 квітня 1970 року відбувся перший День Землі. Понад 20 мільйонів американців відвідали лекції та інші заходи.У результаті було створено Агентство з охорони навколишнього середовища та підписано Закони про чисте повітря, чисту воду та зникаючі види. День Землі відзначається щороку 22 квітня з 1970 року. У 1995 році Гейлорд Нельсон був нагороджений Президентською медаллю Свободи за його екологічну роботу.Усі ці дії привели нас до чіткого бачення нашого повсякденного життя та змусили світових лідерів переключити свою увагу на зростаючі екологічні проблеми.

Наприклад, у День Землі 2016 року 174 країни та Європейський Союз підписали Паризьку угоду на церемонії відкриття в штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. Конференція сторін є міжнародною політичною відповіддю на зміну клімату, яка розпочалася в 1992 році. COP21, також відома як Паризька кліматична конференція, об’єднала сторони для досягнення універсальної мети щодо клімату: підтримання глобального потепління нижче 2°C. Все це сталося завдяки сенатору Нельсону, батькові Дня Землі.

Як зазначалося раніше, найбільше забруднення відбувається від виробництва електроенергії.


Отже, що ми можемо тут зробити?


Вітряні турбіни не створюють викидів, які можуть забруднювати повітря або воду, і вони не потребують водяного охолодження. Вітряні турбіни також можуть знизити виробництво електроенергії на викопному паливі, що призведе до зниження загального забруднення повітря та викидів вуглекислого газу.

Вироблення енергії за допомогою вітрових турбін має менший вплив на планету, ніж багато інших evergy джерел.


Деякі цифри, які потрібно досягти…

На сьогоднішній день енергія вітру вважається основною альтернативою відновлюваному джерелу енергії.

Завдяки високій продуктивності, широкому розподілу ресурсів і конкурентоспроможним цінам він допомагає зменшити викиди CO2 та пом’якшити кліматичні зміни. У контексті глобального енергетичного переходу вітрова енергетика має великий потенціал розвитку з глобальною сукупною потужністю 651 ГВт на кінець 2019 року і прогнозованою 5806 ГВт у 2050 році. Очікується, що блискучий сценарій вітроенергетики відповідатиме постійно зростаючому енергетичному потенціалу. попиту, заощадити близько 23 мільярдів тонн CO2 та створити мільйони нових робочих місць у ланцюгах відновлюваної енергетики до 2030 року.


Ми щодня святкуємо День Землі в TESUP, допомагаючи людям мінімізувати вплив використання та виробництва електроенергії на природу.Святкуйте разом з нами, ставши енергетично чистими сьогодні!

2 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все