Живлення електромобіля з турбінами TESUP!

Настає нова епоха транспорту. Країни та компанії по всьому світу намагаються замінити нинішні транспортні засоби, що працюють на викопному паливі, на більш чисті альтернативи. Джерелом енергії, призначеним для того, щоб зайняти місце двигуна внутрішнього згоряння, оскільки найпопулярнішим є електромобілі з акумуляторним живленням.Чудово! Ви кажете, що з роками автомобілі будуть викидати набагато менше забруднення, що зменшить вплив транспорту на навколишнє середовище. На жаль, не все так просто. Електромобілі є настільки чистими, наскільки є читим їх джерело електроенергії. Наприклад, якщо електроенергія, якою ви заряджаєте свій електромобіль, виробляється на вугільній електростанції, то для живлення вашого автомобіля було створено багато шкідливих викидів.


Ось тут на допомогу приходять турбіни TESUP! Використовуючи енергію вітру, в процесі виробництва електроенергії не виділяються викиди. Роблячи виробництво TESUP чистем, зеленем джерелом енергії. Тож ви можете користуватися своїм електромобілем без викидів!


Більше того, TESUP має цілий ряд систем керування електрикою, включаючи нещодавно вдосконалений контролер заряду, щоб допомогти вам керувати електроенергією та добре поєднуватися з вашою турбіною TESUP.


Обладнання, яке необхідно для успішної зарядки електромобіля, показано у відео нижче! Для цього налаштування, все що вам потрібно підключити до вашої турбіни, — це контролер заряду, а потім мережевий інвертор, щоб ваша потужність могла передаватися через мережу до вашого електромобіля!#електрокомпоненти #поза мережею #відновлюванаенергія #контролер заряду #вітряна турбіна #енергія вітру #енергія #електроенергетика #вітер #краще майбутнє #краще навколишнє середовище #аккумуляторне зберігання #поза мережевою системою #управління електроенергією #безпечне обладнання

Просмотров: 8Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все