Загальна енергія від продуктів TESUP у всьому світі

Ви коли -небудь замислювалися про те, наскільки насправді TESUP впливає на виробництво відновлюваної енергії у всьому світі? Можна над цим більше не розмумуваті! У цій публікації ми перевіримо, скільки енергії виробляють тисячі вітрових турбін TESUP для будинків по всьому світу!


Загалом турбіни TESUP можуть виробляти 3 800 000 Вт електроенергії за секунду! Це становить приголомшливі 3,8 МВт -на годину, 90,9 МВт -на день та 33,2 ГВт -год на рік!


Надамо трохи контексту таким великим цифрам. Така кількість електроенергії може забезпечити Данію та ще маті трохи запасу енергії! Цю кількість електоенергїії також можна використати для задоволення потреб у електроенергії 12 296 середньостатистичних домогосподарств Європи!


Стале виробництво електроенергії є важливим для TESUP. Порівняймо кількість викопного палива, яке доведеться спалити для виробництва цієї енергії. Для того, щоб не відставати від потужності, яку виробляють вітрогенератори TESUP, знадобиться 3800 генераторів природного газу з потужністю 1000 кВт. Ці генератори мали б спалювати 382 кубічних метра природного газу кожної секунди, щоб працювати на повну потужність!


Виробляючи електроенергію за допомогою продуктів TESUP, наші клієнти допомогли скоротити глобальні викиди на 840,4 кг CO2 щосекунди! Якщо ви подивитесь на це значення протягом року, це складе 26 500 000 тонн вуглекислого газу! Дійсно вражаюча кількість, навіть не беручі до увагі скорочення інших чинників забруднення!
3 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
TESUP-M5-EQXX-EV-Charger-Charging.gif