Компонент вітрогенератора: 3-фазний генератор

Ви коли-небудь замислювались, як працює ваш вітрогенератор TESUP? Що відбувається всередині метафоричної чорної скриньки, яка є основою вашого вітрогенератора? Ми сподіваємось допомогти вам це зрозуміти, пройшовши кілька компонентів вітрогенератора!


Для початку ми розглянемо, як Atlas 2.0 насправді виробляє електроенергію. Основним компонентом, що відповідає за це, є трифазний генератор, який знаходиться в основі вітрової турбіни. Коли лопаті вітрогенератора обертаються вітром, центральний вал вітрогенератора обертається. Це, в свою чергу, обертає центральний вузол магніту в середині генератора. Ці магніти мають північний та південний полюси, як магніт, який ви можете знайти у своєму холодильнику!Навколо центрального магніту є 3 набори котушок з мідного дроту. Коли магніт обертається, магнітне поле магніту прорізає ці мідні дроти, штовхаючи електрони назад і вперед. Це генерує змінний струм (змінного струму) в проводах, який можна використовувати для живлення приладів!


Кожен набір котушок з мідного дроту штовхає та витягує електрони через різний інтервал часу (або фазу), тому загальна вихідна потужність вашої турбіни висока і плавна! Ось чому від вашого Atlas 2.0 є 3 кабелі, по одному на кожну фазу!
Трифазні генератори, що використовуються у продуктах TESUP, повністю герметичні, тому не матимуть проблем з водою від досадного дощу! Вражає, що такий потужний пристрій міг би поміститися в невеликому обсязі вертикальних вітрогенераторів TESUP


Ми сподіваємось, ви чомусь навчилися з цього допису, і вітряні турбіни зараз трохи менша загадка!#electricgenerator #кращемайбутнє #електроенергія #енергія вітру #вітер #чистесередовище

#електрика

Просмотров: 27Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все