Поради техніка з вітрогенератора

Переконатися, що ваші вітрогенератори встановлені та обслуговуються належним чином, може бути складним завданням, допомагаючи їм прожити довге життя, забезпечуючи вас енергією. Сьогодні ми збираємося запропонувати кілька порад, які допоможуть вашій турбіні обертатися довгі роки!


Монтаж турбіни:

Дуже важливо правильно і якісно закріпити турбіну за допомогою належного обладнання. Неправильне кріплення турбіни може призвести до пошкодження турбіни або майна. Прикріпіть основу турбіни до міцного матеріалу, щоб правильно закріпити турбіну (наприклад, прикрутити турбіну до бетонної конструкції набагато надійніше, ніж прикрутити до крихкої дерев’яної конструкції).

TESUP може забезпечити монтажний стовп, до якого безпосередньо приєднати вашу вітрогенератор. Це підходить для плоских земельних ділянок або конструкцій з плоскою покрівлею, таких як каравани. Встановлення турбіни на монтажному стовпі збільшить швидкість вітру турбіни, допомагаючи їй виробляти більше енергії! Якщо ви хочете встановити свою турбіну на односхилий дах, ми рекомендуємо індивідуальне рішення залежно від даху, оскільки відповідне обладнання може відрізнятися між фор


мами даху. Якщо ви не впевнені щодо розміщення або кріплення турбін, TESUP надає консультаційні послуги, а також редагує фотографії вашого майна, щоб показати вам потенційні місця розташування вітрогенераторів! Ці послуги можна знайти, перейшовши за посиланнями нижче.


https://www.tesup.com/wind-and-solar-energy-lectures-tesup-university


Встановлення:

Турбіни TESUP частково збираються після доставки. Під час складання турбіни переконайтеся, що всі з'єднання затягнуті належним чином (але не надто щільно, оскільки це може вплинути на структуру турбіни). Хорошим правилом є затягнути до краю, а потім послабити болт на половину повороту назад.

Просмотров: 17Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все