Рекомендації TESUP щодо встановлення вітрогенераторів

Розміщення вертикальних та горизонтальних вітрогенераторів може мати великий вплив на обсяг енергії, яку вони виробляють. Швидкість вітру є дуже важливим фактором швидкості обертання вашої турбіни і, отже, скільки енергії вона виробляє.


Розміщення AtlasX на піку рівного пагорба або похилого даху може значно збільшити потужність, яку він генерує. Коли вітер наближається до турбіни, він прискорюється вздовж поверхні даху, дозволяючи вашій вітротурбіні швидше обертатися і виробляти більше енергії. Це ідеальне місце для вітрогенератора AtlasX!Якщо декілька вітрових турбін AtlasX використовуються в безпосередній близькості одна від одної, вони повинні розташовуватися так, щоб вони якомога більше не затягували вітер. Повітря, що виходить з вітряної турбіни, дуже турбулентне і не підходить для виробництва електроенергії.


Слід уникати розміщення AtlasX біля краю скелі або краю плоскої дахової будівлі. Вітер вдарить об обрив і зменшить швидкість вітру на вашому AtlasX, а також створить велику кількість турбулентності, зменшуючи ефективність вашої турбіни.

Прагніть розмістити свою вітрогенератор TESUP якомога вище, на даху будівлі або на автономному стовпі - це чудово! Швидкість вітру найнижча на рівні землі, тому, переконавшись, що турбіна знаходиться

якомога вище, буде максимізована швидкість вітру та генерація електроенергії.


Горизонтальну вітрогенератор не слід розміщувати за перешкодами (наприклад, за будівлями чи деревами). Там, де це можливо, місце вашого вітрогенератора слід розміщувати у десять разів більше висоти перешкоди від перешкоди, щоб мінімізувати вплив турбулентності від перешкоди на турбіну. Турбіну також можна розмістити на стовпі, щоб вона знаходилась вище висоти перешкоди.


#вітроенергія #вітротурбіни #вітряна ферма #внутрішня сила #альтернативнаенергетика #установка #teup #чисте майбутнє #чиста енергія #електрична енергія #greenenergy # AtlasX # i2000


Просмотров: 14Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все