• Nadiia / TESUP

Скільки вітряних турбін потрібно для живлення будинку?

Це непросте запитання! Існує багато різних факторів, які впливають на кількість вітрогенераторів, необхідних для живлення вашого будинку.


Ми візьмемо середнє енергоспоживання голландського будинку: 300 кВт-год на місяць, це представляє загальну енергію, яку ваш будинок використовує протягом місяця.Встановлення однієї вітряної турбіни AtlasX 750 Вт при постійному обертанні з номінальною швидкістю генеруватиме 540 кВт на місяць! На жаль, вітер не такий вже передбачуваний. Не можна очікувати, що вітер буде постійно дути з достатньою швидкістю, щоб ваш вітрогенератор генерував сталу кількість електроенергії.Отже, нам потрібно розробити коефіцієнт потужності вітрової турбіни: відсоток часу обертання турбіни таким чином, щоб вона генерувала потужність. Для цього ми повинні переглянути історичні українські карти швидкості та доступності вітру.


Завдяки чудовій мінімальній швидкості AtlasX 4 м / с і хорошій конструкції леза, AtlasX має хороший коефіцієнт потужності близько 30% у більшості областей України.Це означає, що ми можемо очікувати ідеального виробництва електроенергії при розрахунковій потужності AtlasX 750 Вт 30% часу. В результаті однією турбіною може вироблятися близько 160 кВт-год! Це означає, що для живлення середнього домогосподарства знадобляться лише дві турбіни AtlasX.


Є кілька інших факторів, які слід врахувати, тому обов’язково зробіть власні розрахунки вітрогенератора для свого застосування:


Вітер, швидше за все, буде сильнішим у холодні місяці та слабшим у літні місяці, що призведе до зменшення виробленої енергії. Хоча ви можете потенційно виробляти більше енергії, коли вітер сильніший для використання, коли вітер слабший, це робить вашу систему надійною на батареях, які є дорогими та не на 100% енергоефективними. Подумайте про те, щоб розглянути гнучкі сонячні панелі TESUP, щоб дати вашій системі поштовх у ці літні місяці!

Ваші потреби в енергії можуть відрізнятися від середніх, наприклад, якщо у вас більший будинок, який потребує більше опалення, освітлення тощо ...# AtlasX #вітротурбіни #поновлювана енергетика #вітряна ферма #альтернативна енергетика #енергетика #електрична енергія #чиста енергія #встановлення #розвиток власності

Просмотров: 17Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все