Як вітряні турбіни впливають на птахів?

Розглядаючи питання стійкості та створення більш стійкого майбутнього, увага дуже часто приділяється безпосередньо викидам та способам їх скорочення. Часто це означає, що єдине, на чому компанія чи країна зосереджується, — це зменшити кількість вуглекислого газу або подібних викидів унаслідок потепління, залишаючи позаду інші цілі стійкості. Хоча ця практика корисна для уповільнення та пом’якшення наслідків зміни клімату, сталий розвиток не може і не повинен зосереджуватися лише на скороченні викидів для досягнення найкращих результатів. Існує багато інших факторів, які слід враховувати при розробці стійкої практики, таких як права людини, життєдіяльність міст або екологічне здоров’я. Такі фактори допомагають не тільки врятувати світ від катастроф, пов’язаних із кліматом, але й створити сильніший, справедливіший і стійкіший світ, у якому можна жити в майбутньому.


Екологічні міркування, тобто забезпечення широкого поширення рослин і тварин і їх біорізноманіття для створення здорового довкілля, є дуже важливими для розвитку сталої планети. Забезпечення біорізноманіття в країнах по всьому світу створює стійкі екосистеми до таких загроз, як хвороби, і зберігає красу планети. Забезпечити диким тваринам місце для життя і процвітання є ключем до цього. На жаль, безперервне зростання людських поселень, міст і населення призвело до того, що тварин витіснили у все менші й менші дикі території або змушені пристосовуватися до все більш ворожого міського середовища.


Збереження безпечних місць для проживання диких тварин є важливою метою TESUP. На жаль, вітряні турбіни, надані TESUP, можуть становити загрозу для птахів, які живуть у житлових районах та навколо них, у яких зазвичай використовуються турбіни TESUP. Птахи є важливою частиною багатьох екосистем і відіграють багато важливих ролей. Менші птахи, такі як сині птахи, стрижі та очеретянки, також відомі як комахоїдні птахи, є ключовими для контролю популяцій комах, різко знижуючи ймовірність поразки комах і захищаючи виробництво їжі людиною, споживаючи від 400 до 500 тонн комах на рік.


Ці маленькі птахи також сильно взаємодіють з рослинами, діючи як запилювачі для деяких рослин з яскраво забарвленими квітами і як розповсюджувачі насіння, поїдаючи насіння і розносячи їх подалі від рослини. Більші птахи, такі як ворони або навіть грифи, діють як падальщики, видаляючи мертвих тварин і запобігаючи поширенню хвороб. Навіть більші птахи, такі як сови, орли, соколи та інші хижі птахи, контролюють популяції гризунів, запобігаючи їх поширенню хвороб. З усіма цими перевагами та іншими перевагами, які птахи можуть надати екосистемам, а також людським популяціям, має сенс максимально захищати ці популяції птахів.


На жаль, турбіни TESUP зазвичай сидять прямо на шляху польоту птахів, оскільки це оптимальна висота для використання енергії вітру. Хоча це рідко, птахи можуть мати проблеми з розпізнаванням швидко рухомих лез і зіткнутися з ними, травмуючи птаха. Птахи, які постраждали від вітрових турбін, непропорційно впливають на певні популяції птахів. Наприклад, дослідження в США та Європі висвітлили низку випадків, коли великі орли, каліфорнійські кондори та мармурові мурелі влітали у вітряні турбіни та були поранені. Це особливо згубно, оскільки ці види знаходяться під загрозою зникнення, оскільки швидкість розмноження лише одного курчати на рік може становити загрозу наближення цих видів до зникнення.

https://abcbirds.org/blog21/wind-turbines-are-threat-to-birds/


Проблема вітрогенераторів, які завдають шкоди птахам, є більш вираженою у великих вітротурбінних установках, таких як офшорні вітрові електростанції, однак TESUP хотів би допомогти будь-яким чином! На даний момент лопаті турбін TESUP мають один блок відтінків або білого для вертикальних турбін, або чорного для горизонтальних турбін. TESUP прагне змінити це, додавши сплеск кольору до своїх лопатей вітрової турбіни, щоб зробити їх більш помітними для птахів. Зір птаха є одним з його найсильніших і найгостріших почуттів, однак деякі кольори він сприймає краще за інші.


Птахи мають здатність бачити світло в ультрафіолетовому спектрі світла, що неможливо для людських очей. Вони також оснащені спеціальними «колбочками» — клітиною, яка сприймає світлові хвилі в очах усіх тварин. Ці колбочки містять додаткову краплю олії в порівнянні з людськими очима, яка відфільтровує певні кольори, дозволяючи їм бачити високий контраст між кольорами. З цієї причини TESUP випробовує додавання яскраво-фіолетових акцентних наконечників на торці лопатей вітряної турбіни. Приклад цього можна побачити нижче, нанесений на краї лопатей турбін Magnum 5 і Master X.

https://www.thespruce.com/how-birds-see-color-386467

https://digitalcommons.unl.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=2908&context=icwdm_usdanwrcЯкщо розглядати турбіну Master X, зокрема, відносно малий радіус використовуваних лопатей вітрової турбіни зменшує площу, в яку може летіти птах, що проходить повз, зменшуючи ризик для місцевих популяцій птахів. Корпус вітряної турбіни пофарбований у білий колір, що також корисно для безпеки птахів. Білий колір сприймається як колір небезпеки, тривоги та агресивності до птахів. Це тому, що колір зустрічається в природі як частина оперення багатьох птахів, щоб попередити інших птахів, а біле пір’я зазвичай демонструється як частина загрозливого або агресивного прояву.


Але не хвилюйтеся! Додавання трішки білого кольору у вигляді вітрогенераторної установки не вижене всіх птахів з вашого саду, лише від самої турбіни. Щоб заохотити птахів використовувати ваш сад і заохочувати здорову екосистему у вашому місцевому середовищі, ви можете ввести у свій сад барвисті види рослин, щоб забезпечити їжу та притулок місцевим птахам, поставити ящик для птахів, щоб забезпечити притулок для птахів або встановити птаха годівниця, бажано пофарбована в яскраві кольори, щоб залучити птахів!

https://www.thespruce.com/colors-that-attract-birds-386400TESUP дійсно наголошує на важливості повністю сталого розвитку світу та враховує багато факторів стійкості, а не лише скорочення викидів, які забезпечує TESUP відновлювана генерація енергії. TESUP з нетерпінням чекає реалізації цього кроку фарбування своїх турбін, щоб, сподіваємося, мати позитивний вплив!

13 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
TESUP-M5-EQXX-EV-Charger-Charging.gif