TESUP інвестує у створення більш безпечної доставки продукту

Якість і безпека продукції TESUP для нас дуже важливі, ми продовжуємо інвестувати у нашу продукцію, купуючи нову пакувальну машину за 22 000 євро!


Наш новий пакувальник коробки FOAMplus виробляє пінопластові накладки для належного забезпечення продуктів TESUP для транспортування. При розміщенні в коробці з предметом і нагріванні, пінопластові накладки розширюються, заповнюючи решту упаковки, забезпечуючи, щоб предмет не міг переміщатися і пошкоджуватися під час транспортування. Це гарантує, що ваш вітрогенератор TESUP потрапить до вас у ідеальному стані!У поєднанні з нашими міцними картонними коробками нова система упаковки на основі піни забезпечує зручне розміщення деталі всередині. Піна має додаткову перевагу, захищаючи виріб від потрапляння рідини, поглинаючи будь -яку рідину, яка в іншому випадку може пошкодити виріб! Наприклад, будь -який дощ, який міг випасти на коробку під час транспортування, буде безпечно поглинутий.


Упаковка таким чином не тільки безпечніша, але й швидша! Попередньо відскановані геометричні дані продукту можна передати машині, щоб забезпечити введення потрібної кількості піни, що раніше було неможливо, допомагаючи операторам швидко запакувати ваші нові продукти. Більша ширина двох плівок дозволяє використовувати більший пакувальний матеріал, що дозволяє більш ефективно упаковувати коробки. Ці нові вдосконалення, поряд з іншими, допомагають компанії TESUP упакувати ваше замовлення та відправити його швидше, гарантуючи, що ваш новий продукт буде готовий до встановлення якомога швидше.


#безпека #tesup #інвестиції #інвестуванняумайбутнє #логістика #доставка #поновлюванаенергетика #електричні компоненти #установка #альтернативнаенергетика #механічнікомпоненти #покращення #чистаенергія #h&s


Просмотров: 14Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все